Ucz się razem z nami

Projekty » Ucz się razem z nami

Kursy języka angielskiego

Ludowy Klub Sportowy „Lutnia” w Zamarskach realizował projekt „Ucz się razem z nami” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Darmowe kursy języka angielskiego przeznaczone były dla mieszkańców Gminy Hażlach. Przewidziano dwa poziomy zaawansowania. Uczestnicy mieli też możliwość uzyskania certyfikatu TOEIC (Test of English for International Communication).

Oficjalne zakończenie projektu i wręczenie certyfikatów

Dobiegł końca projekt „Ucz się razem z nami” realizowany przez Ludowy Klub Sportowy „Lutnia” Zamarski w partnerstwie z Gminą Hażlach. Projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu odbywały się zajęcia języka angielskiego na dwóch poziomach zaawansowania. Uczestnicy zrealizowali łącznie 96 godzin kursu. Zajęcia trwały od grudnia do końca lutego, a uczestniczyło w nich 20 mieszkańców gminy Hażlach. Początkiem marca przystąpili oni do egzaminu końcowego, który wszyscy pomyślnie zdali. Z tej okazji, 29 marca odbyło się spotkanie podsumowujące, na którym zostały wręczone certyfikaty TOEIC (Test of English for International Communication) oraz zaświadczenia ukończenia kursów. Wręczyli je: Przemysław Żebrok – prezez LKS „Lutnia” oraz Katarzyna Żabińska – właścicielka szkoły językowej The Oxford Center z Cieszyna, która prowadziła zajęcia. Spotkanie było okazją do omówienia korzyści płynących z kształcenia, jak również do miłych wspomnień.

– Cieszę się, że miałem możliwość uczestniczenia w tego typu kursie. Pozwolił mi on na poprawę znajomości języka angielskiego, jak również uzyskania atrakcyjnego certyfikatu. Uważam, że dzięki temu będę miał większe możliwości na rynku pracy – powiedział Łukasz Kozieł, uczestnik kursu.

Projekt oprócz korzyści edukacyjnych przyczynił się także do integracji mieszkańców gminy Hażlach.

Zdjęcia do obejrzenia w zakładce „galeria”.

 

logo_unia